TarifyMobil.cz

Mobilní tarify - O2, T-mobile, Vodafone. Srovnání - tarify, karty, balíčky.

Vodafone tarify

Mobilní operátor Vodafone má v současnosti Férové tarify a tarify na míru. O co se jedná? Férové tarify mají účtování po vteřinách a u tarifu na míru si můžete vybrat, o jaké služby máte zájem a v jakém rozsahu je chcete. Sami si zvolíte počet volných minut, volných sms, jestli chcete Internet v mobilu a další. Podle zvolených služeb se pak samozřejmě bude odvíjet cena za měsíční paušál i cena za jednotlivé služby. Jak už to bývá, tak čím větší máte útratu, tím budete mít menší minutové sazby a sazby za sms.

Vodafone často nabízí ještě navíc slevy a akční zvýhodnění k tarifům, často se ale jedná o kampaně, které platí pouze omezenou dobu. Pro aktuální informace je tak nejlepší navštívit oficiální stránky http://www.vodafone.cz, kde se dozvíte veškeré informace.

Aktuálně Vodafone nabízí férové tarify a tarify na míru. Vodafone upřednostňuje v nabídce novější tarify na míru.

Vodafone neomezené tarify

Vodafone svoji nabídku neomezených tarifů představil pár dní po revoluci od O2. Neomezený tarif na volání po ČR stojí 691 Kč včetně DPH a obsahuje 1200 MB dat v základu. Je to sice více, než nabízí O2, ale méně než nabízí T-mobile a také rychlost po dosažení FUP klesne výrazně více než u O2.

V brzké době by měl Vodafone představit své zcela nové portfolio tarifů Vodafone RED.

Vodafone férové tarify

Férové tarify mají účtování volání po vteřinách. Při překročení volných jednotek na volání je každá další minuta účtována cenou 4,99 Kč. Cena jedné MMS do sítí v ČR je stanovena na 4,50 Kč.

Pokud často voláte na jedno až čtyři čísla do Vodafone, tak se ptejte po nabídce s názvem kamarádi. Vodafone kamarádi Vám zajistí volání na vybraná čísla zdarma.

Fér tarif 399

Fér tarif 599

Fér tarif 799

Fér tarif 999

Fér tarif 1499

Fér tarif 3299

Vodafone tarify na míru

U tarifů na míru si u Vodafone můžete navolit následující položky: služba Kamarádi (zvolíte si, jestli máte zájem volat na maximálně 4 čísla v síti Vodafone zdarma), volání (zvolíte si počet volných minut), sms (zvolíte si počet volných sms), internet a případné další služby.

Vodafone tarify student na míru

Speciální zvýhodněná nabídka pro všechny studenty a studentky. Pro tuto skupinu se tahle nabídka vyplatí víc než klasické Tarify na míru popsané výše.

Nutno však říct, že dříve nabízel Vodafone pro studenty speciální velmi výhodný tarif. V současnosti je studentský Vodafone tarif řešen tak, že je nabízena dvacetipěti procentní sleva na všechny férové tarify. Studenti si sice mohou vybrat vyšší řadu a uplatnit na ni slevu, nicméně opravdu nízký studentský tarif v nabídce chybí.Srovnání a porovnání - mobilní tarify a hlavní paušály od operátorů Telefonica O2, T-mobile a Vodafone. Informace jsou převzaty z oficiálních www stránek, nicméně často jsou nabízeny slevy a akční nabídky, proto je třeba vždy nabídku tarifu na mobil ověřit buď na internetu (na oficiálních stránkách), na infolince nebo v prodejně operátora. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain